Firm dodanych: 383, Branż: 16
Jak dodać i promować firmę?
Ostatnio dodane firmy
logo_firmy

Nazwa firmy: Skalisty - producent sztucznych skał

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 54-512
  • Ulica i numer: Strachowicka 48a
  • Województwo: Dolnośląskie
  • NIP: 8942622705
  • Strona www: skalisty.pl

Jeżeli szukasz producenta sztucznych skał, to firma Skalisty jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Jesteśmy ekspertami w wytwarzaniu dekoracji z betonu. W naszej ofercie można znaleźć imitację skał, sztuczne drzewa, groty i jaskinie oraz zabudowy maskujące ze sztucznych skał. Wykonujemy trwałe i estetyczne wyroby. Nasze skały kształtem, formą i kolorystyką do złudzenia przypominają swoje naturalne odpowiedniki. Jesteśmy doświadczeni w produkcji na potrzeby ogrodów zoologicznych – zoo, galerii handlowych, ogrodów i obiektów użyteczności publicznej.
Każdy nasz wyrób wygląda jak naturalny element, dzięki zastosowaniu betonu nie jest sztuczny w dotyku i nie ma efektu pustej przestrzeniu przy uderzeniu. Sztuczne skały mogą służyć jako elementy małej architektury czy dekoracje akwarystyczne. W naszym portfolio można znaleźć reprodukcje raf koralowych dla oceanariów i akwariów wielkolitrażowych. Materiały, których używamy do produkcji są bezpieczne dla zwierząt i środowiska. Posiadają certyfikat świadczący o bezpiecznym stosowaniu ich przy zetknięciu z wodą pitną.
Naszymi największymi realizacjami to budynek Afrykarium we Wrocławiu. W którym budowaliśmy biotopy Kongo i sawanny, oraz skały podwodne dla potrzeb akwarystyki. Możemy pochwalić się budową dekoracji w budynku Term Tarnowskich pod Poznaniem, gdzie ponad 1200 m2 sztucznych skał zdobi strefę rekreacji. Budynek Oceanika to największe oceanarium w Polsce. Akwaria znajdujące się tam są efektem naszej pracy przy produkcji i projektowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym port folio i współpracy.

Szczegóły wizytówki

Mapa:

Promuj skuteczniej swoją firmę:

Skalisty - producent sztucznych skał

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »